Szybkie pozabankowe finansowanie firm

Skocz do:

Szybkie pozabankowe finansowanie firmAlert – Phinanse

Szybkie pozabankowe finansowanie firm
Pieniądze do 24 godzin
od 4 000 zł do 25 000 zł

realizacja 24 h lub krócej
nie są sprawdzane BIK, BIG, KRD
brak konieczności legitymowania się zaświadczeniami ZUS i US
brak zabezpieczeń

Oferta limitowana!

Wypełnij wniosek: http://phinanse.mypi.co/

Telefon:

570 160 977 (8-16) 727 468 777 (8-17) 516 131 476 (9 – 17) 665 012 753 (16 – 22)

➤ ODDŁUŻANIE

Bank odmawia Państwu udzielenia kredytu? Nic straconego, ponieważ to właśnie my pozyskujemy kredyty oddłużeniowe pozwalające spłacić zobowiązania kredytowe.

Nasi Doradcy mając kilkuletnie doświadczenie niezbędne do szybkiego pozyskania kredytu oddłużeniowego i pozwalające sprostać wszelkim wymaganiom.

Co ważne, niezwykle istotne jest to jak Doradca Kredytowy przygotuje Państwa wniosek, ponieważ jest on indywidualnie rozpatrywany przez instytucje udzielające kredyty przed podjęciem decyzji o możliwości udzielenia pomocy finansowej.

➤ CZYSZCZENIE REJESTRÓW BIG, BIK, KRD

Zadłużenie widniejące w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), Krajowym Rejestrze Dłużników (KRD) oraz innych spisach dłużników to kłopot utrudniający funkcjonowanie w świecie gospodarczym oraz społecznym. Niestety usuwanie wpisu z rejestru (BIK, KRD i inne) jest czynnością czasochłonną i nieprzyjemną, a zawiłości administracyjne rodzą dodatkowe trudności w samodzielnym i szybkim uporaniu się z problemem.

Oferujemy swoją pomoc w zakresie czyszczenia rejestrów. Starannie i rzetelnie sprawdzamy listy i rejestry dłużników oraz występujemy w Państwa imieniu o wykreślenie informacji o Państwa zadłużeniach.

➤ KREDYTY BEZ BIK

MultigoFinance jako przedstawiciel Banków oraz instytucji pozabankowych proponuje Państwu efektywne procedury dla kredytobiorców bez BIK i z brakiem zdolności kredytowej.

➤ NEGOCJOWANIE

Skuteczne umiejętności negocjacyjne są konieczne, jeśli chcemy zrealizować nasze potrzeby w trudnej sytuacji finansowej.

Umiejętnie przeprowadzone negocjacje są najlepszą i najskuteczniejszą metodą rozwiązywania konfliktów, jakie istnieją pomiędzy Dłużnikiem a Wierzycielem. Podstawą negocjacji jest wnikliwa analiza sytuacji.

Nasi specjaliści szczegółowo przyjrzą się Państwa sprawie i podejmą działania prowadzące do wynegocjowania jak najlepszych dla Państwa warunków finansowych.

Dysponując szerokim wachlarzem specjalistycznych działań poprowadzimy negocjacje szybko i profesjonalnie.

W skład naszych działań negocjacyjnych wchodzi również:
– reprezentacja Dłużnika w postępowaniach sądowych i komorniczych
– reprezentacja Dłużnika przed organami administracji publicznej i terenowej

Szczegóły:

  • Typ oferty: Dam pożyczkę / kredyt
Kontakt
Firma: dotacje24
Kraków,
woj. małopolskie
Nr ogłoszenia: 1865
Dodano: 15.03.2018r
Aktualizacja: 19.07.2019r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy