Szafka dębowa ANTEROOM ekskluzywne meble dębowe

Skocz do:

Szafka dębowa ANTEROOM ekskluzywne meble dębowe

Ciekawe rozwiązanie w postaci połączenia dwóch szafek poziomych i dwóch pionowych, dzięki swojej dynamicznej w formie bryle, szafka ANTEROOM z powodzeniem może zastąpić szafę w dziecięcym pokoju lub w biurze.

Wykonana z litego dębu o niepowtarzalnym usłojeniu i złocistym kolorze, o drzwiczkach z aluminiowymi uchwytami i systemem cichego domyku przyciąga uwagę tych, którzy poszukują nietuzinkowych mebli. Szafka sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach o nowoczesnym wystroju.

Szafka dębowa ANTEROOM jest meblem wykonanym w 100% z litego, wyselekcjonowanego, najwyższej klasy drewna. Dzięki wykorzystaniu litego drewna, a także dzięki ręcznemu wykończeniu i wyjątkowej dbałości o detale, każdy mebel z naszej stolarni jest unikalny.

Wszystkie nasze produkty, w tym również Szafka dębowa ANTEROOM może zostać wykonana w dowolnej kolorystyce. Na zdjęciach prezentujemy podstawową wersję kolorystyczną, odpowiadającą naturalnej barwie drewna.

Dodatkowo, chcąc oferować produkty maksymalnie dopasowane do potrzeb, każdy mebel możemy zmodyfikować zgodnie z życzeniem klienta. Możemy zmieniać wymiary, układ szuflad, układ drzwiczek i inne cechy.

Zapraszamy na naszą stronę internetową https://stolarnialobzow.pl/

Szczegóły:

  • Typ oferty: Sprzedam
Kontakt
Firma: Stolarnia Łobzów
Łobzów 22 32-340 Wolbrom
Nowy Sącz,
woj. małopolskie
Telefon: 784 357 427
Nr ogłoszenia: 3048
Dodano: 14.11.2018r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy