Hotele blisko centrum

Skocz do:

Hotele blisko centrum

Najlepsza rezerwacja hotelu na okres ferii i wakacji jest w zasięgu ręki. Z całą pewnością wybierając się w podróż warto skorzystać z grypy hotelowej Best Western. Niesamowite pokoje, znakomicie wyposażone a co więcej w przystępnych cenach może dziś wynająć każdy z nas.

Czym jest Best Western?

Best Western to jedna z największych, trzecia na świecie grupa hotelowa, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród turystów. Jej główna siedziba znajduje się w Phoenix w Stanach Zjednoczonych. Grupę Best Western stworzył w 1946 roku Merile Key Guerin. Współcześnie jest to system niezwykle rozbudowany, chociaż w przeszłości działał jedynie, jako system wymiany informacji i opinii o różnorodnych hotelach. Najczęściej dotyczył ich standardu. Współcześnie większość hoteli wchodzących w skład Best Western to własność prywatnych inwestorów na zasadzie franczyzy.

Ogromna przewaga nad konkurencją

Hotele zrzeszone w Best Western współcześnie cechują się ogromną przewagą nad konkurencją, a także wciąż ją budują i udoskonalają. Dzięki temu, iż korzystają z efektu skali i rozpoznawalności marki z dnia na dzień budzą coraz większe zainteresowanie klientów i turystów. Korzystając z nich możemy skorzystać z programów rezerwacyjnych i lojalnościowych.

Szczegóły:

  • Typ oferty: Oferuję usługi
  • Oferta od: Os. prywatna
Kontakt
Firma: Best Western
Warszawa
Warszawa,
woj. mazowieckie
Nr ogłoszenia: 3464
Dodano: 13.02.2019r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy